ja3

ALEKSANDRA BODEK

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i  Teatralnej w Łodzi, kierunku film animowany i filmowe efekty specjalne. Od 2004 r. pracuję w zawodzie jako animator 2D i grafik komputerowy. Realizuję animacje i grafiki różnego przeznaczenia (filmy reklamowe, kampanie społeczne, bajki, aplikacje mobilne, plakaty, ulotki, wizytówki, rysunki itp.).

Pracuję w programach Toon Boom Harmony | Spine | Adobe: Flash, Photoshop, Premiere, Illustrator | Corel

 

 

 

 

Współpraca m.in. z:

Grupa Smacznego /www.g-s.pl/

Orange Animation (www.orangeanimation.pl)

Fumi Studio  (www.fumistudio.com)

Sodigital (www.sodigital.com)

PlayWay S.A. (www.playway.com)

Studio Miecznik (studiomiecznik.pl)

Milton Brown (miltonbrown.pl)

Prime Movers (primemovers.pl)

Fundacja Manufaktura Inicjatyw (www.manufakturainicjatyw.pl)

Dieta na miarę (dietanamiare.com)

Mielecka Szkoła Tenisa (www.tenis.mielec.pl)

Pizza Express Poznań (www.pizza-express.pl)